ترکیب

گلوتارالدئید 120 گرم ترکیب آمونیوم چهارتایی 40 گرم الکل اتوکسیلات 80 گرم اسید فسفریک 8 گرم

موارد مصرف

این محلول یک ترکیب ضد عفونی کننده قوی می باشد که بر علیه طیف وسیعی از میکرو ارگانسیم های بیماریزا اعم از باکتری،ویروس و قارچ ها تاثیر مینماید.و میتوان از آن در کلیه مراکز و صنایع پرورش دام و طیور استفاده گردد،که باختصار شامل موارد زیر میباشد: § در کارخانجات جوجه کشی برای ضدعفونی هچری ها § ضد عفونی سالن های مرغداری،قفس ها و لوازم مرغداری اعم از آبخوری ها،دانخوری ها و.... § ضد عفونی حوضچه های ورودی وسایل نقلیه و عبور دام در مزارع پرورش دام و طیورو حوضچه های ورودی سالن ه

مقدار مصرف

با توجه به میزان آلودگی و نوع مصرف و شیوع بیماری ازرقتهای 1 به 50 یا 1 به 100 یا 1 به 200 استفاده نمایید.سپس به روشهای زیر اقدام به ضد عفونی نمایید: § سطوح وسالنهای مرغداریها و دامداریها: پس از تخلیه کود،فضولات و تجهیزات ابتدا با اب و مواد دترجنت کلیه سطوح را شسته و کاملا تمیز مینماییم،سپس تمام سطوح را با فشار کم اسپری نمایید تا محلول ضد عفونی تمام سطح را بپوشاند،و بعد محل را تا خشک شدن کامل ضد عفونی خالی بگذارید. § وسایل و تجهیزات: ابتدا وسایل را با آب تمییز شسته و سپس آنها را

نگهداری

در ظروف در بسته و دمای پایین تر از 25 درجه سانتی گراد نگهداری گردد.پس از باز شدن درب محصول،طی 60 روز مصرف شود.محصول رقیق شده تا 24 ساعت قابلیت مصرف دارد.

بسته بندی

ظروف یک و پنج لیتری

پیشگیری

0

احتیاط

هنگام کار از پوشش مناسب،دستکش،ماسک و عینک استفاده نمایید و از تنفس بخارات آن پرهیز نمایید. § در صورت تماس با پوست یا چشمها،با آب تمیز شستشو داده و به پزشک مراجعه نمایید. § فقط در محیط هایی با تهویه مناسب استفاده گردد.

درمان

0

سایر توضیحات

مکانیسم اثر: ترکیبات آمونیوم چهارتایی با تاثیر بر دیواره سلولی باعث رسوب سیتوپلاسم میکروارگانیسم گردیده و همچنین ورود گلوتارالدئید را به درون سلول میکرو ارگانیسم تسهیل می نماید. این محلول بر علیه طیف وسیعی از باکتری های گرم مثبت و گرم منفی،ویروس ها وقارچ های بیماریزا موثر می باشد. مزایا و ویژگی ها: فعال در حضور مواد ارگانیک فرمول ثبت شده مورد تایید اثربخشی طولانی مدت اقدام سریع بر علیه باکتری،ویروس وقارچ گلوتارالئید موجب اختلال در سنتز RNA و DNA سلول میکروارگانیسم شده و باعث کواگولاسیون و تخریب پروتئین درون سلولی میگردد. گروه الکل در این محلول اثر دترجنت و آنتی سپتیک داشته و باعث کامل شدن اثرات این ضد عفونی کننده می گردد.


ارس جی تی (گلوتار الدئید+ترکیبات آمونیوم چهارتایی)
کد محصول: 0051
قیمت: 0
بازدید: 0
ثبت محصول: 1395/8/22
--
ثبت نظرات:
اطلاعات تماس با ما

تلفن دفتر تهران :
88529790-1     و    7-88757156   (021)
فكس :
88745229   (021)

تلفن كارخانه-آمل:
44203226-9  (011)
ایمیل :   info@abcdaroo.ir

مرکز ارتباط با مشتریان

ارتباط با مشتریان،ارس بازار